Chceš ikonku?→KLIK
Chceš Jmenovku?→KLIK
Chceš design?→KLIK
Citát týdne:
Láska je motýl, láska je klam.
Přiletí odletí, zůstaneš sám.
Hezu pixelka:

Červen 2011

V€ŁKÉ °[PrázĐniny]...} -->♥

30. června 2011 v 11:08 | °Adel123♥ |  ♥Zprávy♥
Ahoj děcka! :P Právě jsem přišla ze školy...celkem nářez xD jediný čtyři vyznamenání ve třídě...chvíli nervák...a jéé co mám vyznamenání a jsem třetí nejlepší ze třídy...Hurá... :D njn...takže tohle je v pohodě ;D mám šest 2 ... mohla jsem být i lepší ale jsem spokojená :)) zajímalo by mě co vám nadělili ve škole na papír xDD tak písejte ! ;D a jinak dneska jedem na moravu k babíí.. no :D o prázkách nakonec jedu do Polska ;) aby mamka nebyla smutná.. ;D bude to tak fajn...ségra jede do chorvatska...takže si nás rodiče rozdělili ... no nechtějte mít rozvedený rodiče, protože to stojí za ho*no... ;(( :D tak jo já jdu ať tu nesedím a radši jdu něco dělat...ať si ty prázky užiju...protože pak se budu muset necelých 365dní šprtat jako blázen... :D takže Zdar Lidíí xP kdybych dlouho nepsala je to tím že nemám čas nebo že jsem někde v háji ;DD
Čau děcka ;D

>Design< pro Teres-Love

24. června 2011 v 22:09 | °Adel123♥ |  ♥Designy♥
Tady ho máš ;)) ...pokud máš pořád zájem abych ti ho nastavila tak mi napiš email s heslem a přihlašovacímj jménem na: hofmanova.adela@seznam.cz a pod tento článek prosím napiš, že jsi to poslala...děkujíí :)) tady vidíš náhled:

My LOVE♥ songs ♫♪

20. června 2011 v 18:11 | °Adel123♥ |  ♥Videjka♥
Určo si pusťte :D stačí kliknout na *Celý článek* ;)) A hlasujte dole v anketě která je nejky ;P

News...!!! ***

20. června 2011 v 17:49 | °Adel123♥ |  ♥Zprávy♥
Mám dobrou zprávu :D budu mít vyznamenání! Nebudu mít žádnou trojku ale asi 5 nebo 6 dvojek (záleží na úče z němčiny) takže bomba...kluci nic new pořád při starým...a jinak je nový design který skoro přesně vystihuje mojí náladu mno...nemám se zrovna moc fajn ale na dně taky nejsem ;D jinak jsem promazala Affs protože skoro všichni mají pozastaveno půlku jsem nechala (a to jste to měli o měsíc prodloužený!) :DD už se těším na prázdniny...už je nutně potřebuju...kůli kámošce...jednomu klukovi atd... ;D Ještě sem přidám moje oblíbené songy tak určo pusťte ;))
°Adel123♥

...Nestíhám...!!!

14. června 2011 v 20:03 | °Adel123♥ |  ♥Zprávy♥
Promiňte ale nestíhám...ve škole mi jde o známky...doma na mě kůli tomu tlačí...a ještě po mě a ségře chtějí abychom si vybrali s kým pojedem o prázkách k moři...je to strašně těžké se rozhodnout a pořád nad tím přemýšlím...buďto pojedu s mámou jejím přítelem a jeho dětma do polska, kde jezdíme denně na kola a kolečkové brusle do města na výlety a na nákupy...a nebo pojedem s tátou babičkou dědou a bratrancem a sestřenkou do chorvatska a vynahradím jim,že jsem dávala přednost holkám mamky přítele...a bratranec aspol. budou smutný...navíc máme v chorvatsku kámošku která se na nás těší...newím když pojedem do chorvatska bude naštvaná a smutná máma...když pojedem do polska bude smutný táta a ostatní... :(( Co myslíte mám dělat???

Téma týdne: "POHÁDKY"

5. června 2011 v 20:46 | °Adel123♥ |  ♥Deníšek♥

Pohádky

Když se řekne pohádka...hned si vybavím otevřenou knížku...když jsem byla malá byli pro mě pohádky vždycky tajemstvím a proto jsem týrala mamku aby mi je každý večer četla... Každé dítě miluje pohádky...ale jen do té doby než z nich vyroste... Pohádky jsou příběhy lidí,zvířat a kouzelných tvorů...Jako malé děti jsme chtěli být jako ti o kterých ty pohádky jsou... kluci chtěli být princi... a my holky samo sebou ty nejkrásnější princezny :)) ale i tak...bylo by hezké být princeznou mýt doma krásného a statečného prince...a spolu s ním šťastný happy end...ale to už teď není možné... vysnění princové už jaksi došli...a i kdyby se ještě nějaký našel...šťastný Happy End vám vždycky někdo zkazí...

Moje fotka ;D

5. června 2011 v 19:47 | °Adel123♥ |  ♥O mně♥
Lidi co čtou moje články ani nevědí jak vůbec vypadám ... tak jsem se rozhodla sem dát svojí fotku :))) ;DD
Tak články této holky čtete:
Tak co??? :D pls...mám ráda názory... ;D

...Proč to dělaj?!?!?!

3. června 2011 v 23:39 | °Adel123♥ |  ♥Zprávy♥
Prosííím potřebuju poradit :(( Jsem v takové zvláštní situaci...
Všichni co znám...newím jak to říct...mě berou jako vzor...
řikají mé hlášky...snaží se chovat jako já...
snaží se mít stejný styl...snaží se oblékat jako já...
líčit se...prostě všechno co dělám já....
newím co si mám o tom myslet...
jestli být naštvaná nebo...mít radost...
Prosííím potřebuji vaše názory jak byste se zachovali vy...
Prosííím prosíííím smutně koukám
na komentáře :D Mooc potřebuju pomoct...
děkujííí předem ;))♥